Ja i mój Świat

Moja droga do certyfikacji metody Vedic Art rozpoczęła się ponad 5 lat temu, gdy weszłam na drogę samorozwoju. Stopniowo poznawałam trening uważności, medytację, pracę z wewnętrznym dzieckiem oraz różne formy pracy z ciałem i emocjami takie jak: taniec intuicyjny, medytacje aktywne Osho, TRE, psychoterapię przez ciało metodą Aleksandra Lowena czy intuicyjne malowanie mandali. Uczestniczyłam w wielu warsztatach, w których wykorzystywane były te formy pracy. Zaczęłam także uczestniczyć w kręgach kobiecych.

Na mój rozwój wpłynęły takie wspaniałe książki jak: „13 Pierwotnych Matek Klanowych”, „Biegnąca z wilkami”, „Droga artysty”, „Podróż bohaterki”, książki Dawida Hawkinsa, Gabora Mate czy Berta Hellingera oraz wiele innych.

Uczyłam się siebie, czucia emocji w ciele i wyrażania ich.

Malowanie intuicyjne Vedic Art wciągnęło mnie do tego stopnia, że zapragnęłam uczyć innych tej metody samorozwoju.

Fascynują mnie wizualne i cielesne formy wyrażania i poznawania siebie. Często językiem wizualnym można wyrazić więcej niż werbalnym. Obecnie jestem także na drodze do stania się Arteterapeutką a po otrzymaniu dyplomu planuję prowadzić także warsztaty terapii przez sztukę. Ukończyłam kurs masażu „Dotyk Motyla”, jestem nauczycielką Pilates (Body Control Pilates) oraz pedagogiem. Prywatnie jestem mamą i żoną oraz opiekunką adoptowanego pieska o imieniu Oli.

Kieruję się chęcią połączenia sztuki i życia, wiarą w wewnętrzną moc i cytatem:

„Nie interesuje mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i czy masz odwagę marzyć o spełnieniu pragnień swojego serca.”

Oriah Mountain Dreamer

Jeśli szukasz drogi rozwoju i poznania siebie, która otworzy Cię na zmiany, rozbudzi w Tobie energię, rozwinie intuicję i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, jesteś we właściwym miejscu.